2013-2014 Şık ve sade tasarım tesettür abiye-elbise modelleri

2013-2014 Şık ve sade tasarım tesettür abiye-elbise modelleri

En iyi tesettür abiye-elbise modelleri

2013-2014 Şık ve sade tasarım tesettür abiye-elbise modelleri tesettürlü bayanlar ve şık olmak isteyenler için.Yeni sezon abiye modellerini düğün ve nişanlarda tercih edeceğiniz gibi özel gün ve geceler de de rahatlıkla kullanabilirsiniz.Artık moda sektöründe hem kaliteli hemde uygun fiyata bulabileceğiniz bir çok seçenek bulunmakta ve çevrenizdeki kişiler tarafından da modeller beğenilmekte.Bu modeller rengarenk olduğu gibi tek renk sade ve sık elbiselerde dikkatleri çekmekte.Sizin için seçtiklerimiz hem uygun fiyata hemde şık tasarım modeller…

İnsanların ihtiyaçları, onları karşılayacak olan sektörlerin ortaya çıkmasına neden olurken, özellikle giyim sektörünün çok büyük bir çeşitliliği insanlara sunduğunu görebiliriz. Çok farklı tercihleri içinde bulunduran kıyafet sektörü, insanların yaşam ve kültür farklılıklarına cevap verecek üretimleri yaparken, Dünya nın en önde gelen moda merkezlerinin sunumlarından etkilenerek, modayı da yakından takip etmeyi elden bırakmamışlardır. Kültürel farklılıkların yanında inanç faktörünün de ön plana çıktığı kıyafet tercihi, tesettür konusunda insanlara belli bir zaruret yüklerken, üretici firmalara de belli oranda sorumluluk yükleyip, bu sorumluluğu yerine getirmelerine neden olmuştur. Örtünmeyi temel almak sureti ile kıyafet tercihi yapan insanlar, daha çok kapalı elbise modelleri tercihine yönelirken, üretici firmaların, bu alanda çeşitlilik arz eden üretimleri, insanların seçme şansını olumlu oranda artırmıştır. Özel günlerde daha çok tercih edilen abiye elbiseler, tesettür kurallarına uygun olarak üretilip, tesettür abiye modelleri geliştirilerek, bu tür tercih yapan insanlar için görücüye çıkmıştır.

Tesettür Abiye Modelli seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Üreticilerin bu elbise modelini çeşitlendirme çalışmaları çok olumlu sonuçlar verirken, şifon tesettür abiye modelleri, başta kırmızı olmak üzere pek çok değişik renge uyum sağlayan bir elbise olarak karşımıza çıkmıştır. Belde işlemeli bir kemer kullanımı ile yere değen katlı eteği, bu abiye modelinin çok tercih edilen modeller arasında olmasını sağlamıştır. Üst kısma bağlanan başörtüsü de dâhil olmak üzere tek renk olarak tercih edilen bu elbise modeli, özel günler için tam da aranan bir elbise olmayı başarmıştır. Mint abiye modelinde ise alt kısım ile üst kısmı farklı kumaşlar tercih edilerek yapıldığı için genelde çiçekli bluz tercihi, bu elbiseyi çok canlı seçenekler arasına sokmuştur. Tek ve sade renkte olan etek kısmı, bu elbisede başörtüsüne de uyumlu olup yine özel günlerde ve hatta gezmelerde tercih edilen bir elbise modeli olarak karşımıza çıkmıştır. Yine çok tercih edilen abiye modelleri içinde, kuğu tesettür abiye modelleri çok önemli bir yer tutarken, bu elbise modelinin işlemeli ve kabartmalı modelleri, adeta elbisenin sanat eseri gibi görünmesini sağlamıştır. Bir başka model olan gipürlü abiye modelleri ise daha çok modern tarzlardan esinlenirken, asimetrik tül kullanımı ile tek kolda çok güzel bir şekil ortaya koyarak, tercih zenginliğine önemli katkıda bulunan modellerden biri olmuştur. Konfeksiyon için araştırmacı bir kimliğe sahip olan tasarımcılar, geometrik şekilleri de sık kullanırken, tesettür abiye modelleri için de bu tercihi canlı hale getirerek, fuşya abiyeleri, bu iş için kullanmışlardır. Tek renk olan bu abiye modelinin üst kısmına, parlak işleme ile bu şekillerin işlenmesi, ortaya çok güzel modellerin çıkmasını sağlamıştır.

Nasıl bir tesettür abiye modeli almak gerekir

Güzelliğin onların bir parçası olduğunu düşünürsek, bayanların kıyafet seçiminde yapacakları doğru tercihler, onları daha da güzelleştiren bir unsur olacaktır. Parlak renkli taşlara, hanımlara her zaman yakışırken, taşlı tesettür abiye modeli olmadan, abiye modellerinin tamamlanılacağı zaten düşünülemez. Parlak renkli taşların değişik şekillerde döşenmesi ile elde edilen bu kapalı elbise modeli, çok göz alıcı bir elbisenin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Elbette ki saraylı abiye modeline değinmeden geçmek, konunun özüne inmemek gibi olacağından, bu tesettür abiye modeli de mutlaka konuya dâhil edilmelidir. Siyah ve beyazın daha çok kullanıldığı ve asil işleme desenleri ile çok klasik bir duruşa neden olan bu saraylı tesettür abiye modelleri, tüm dikkatleri giyen kişinin üzerine çekecek güzellikte bir elbise olarak, bu sektörün en önemli ürünleri arasında yer almıştır. Bayanlara ne kadar seçme şansı verilirse, onların alışveriş konusundaki titizliklerinden de o derece yararlanmak mümkün olur. Hem bu sayede sektörün de canlı tutulmasına katkıda bulunulmuş olur.

Etiketler:

YORUM YAZ

asd